Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

У САРНЕНСЬКІЙ ЦРЛ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНИЙ ОПЕРБЛОК

12 лютого у Сарненські ЦРЛ відбулася важлива подія – у пологовому відділенні закладу відкрили сучасний, оновлений операційний блок.

Оновлення операційного блоку проводили за власні кошти лікарні, які акумулювали спеціально протягом року, а також завдяки допомозі благодійників.

– Щиро дякуємо керівництву лікарні, працівникам відділення, благодійникам та всім причетним за допомогу в проведенні ремонтних робіт, – каже завідувачка пологовим відділенням Сарненської ЦРЛ Тетяна Вишневська. – Пологове відділення не ремонтувалося від часу його відкриття у 1985 році. Втім, не так давно оновили приймальне відділення пологового, зробили гарний ремонт у трьох палатах покращеного планування. Реконструкція ж операційного блоку передбачила заміну підлоги, дверей, покриття стін плиткою, повну заміну розводки води, електрики і киснепостачання, а також утеплення фасаду. Кілька років тому ми придбали і нове оснащення оперблоку, сюди увійшли апарат ШВЛ, монітор пацієнта, інфузомат. Наразі стоїть питання про придбання до нашого операційного блоку безтіньових ламп, нового операційного столу та відкритої реанімаційної системи для новонароджених. Сподіваємося, що воно також вирішиться найближчим часом. Хочу додати, що відкриття операційного блоку співпало із важливим показником з народжуваності, яка в нашій лікарні збільшилася порівняно з минулим роком. Зараз у нашому пологовому щотижня приймають по 30-35 немовлят.

До речі, Сарненська ЦРЛ постійно оновлюється.  У 2017 році така ж реконструкція була проведена в травматологічному операційному блоці лікарні. Керівництво закладу не збирається зупинятися на досягнутому, ремонти у лікарні, як запевняє головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк, продовжуватимуться й надалі.

Неля ЗАБОЛОТНА

Газета “Медичний вісник”

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини