Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

Олександр Нестеренко очолив КНП “Сарненська ЦРЛ”

ОЛЕКСАНДР НЕСТЕРЕНКО ОЧОЛИВ КНП «САРНЕНСЬКА ЦРЛ»
Виконувачем обов’язків генерального директора Сарненської центральної районної лікарні призначено Олександра Нестеренка, висококваліфікованого лікаря-хірурга, голову Асоціації хірургів Рівненської області, кандидата медичних наук, автора шести винаходів, члена європейської асоціації хірургів.

З 1981-1987 рік Олександр Леонтійович навчався у Івано-Франківському державного медінституті за спеціальністю “лікувальна справа ”. В 1987-1988 роках пройшов однорічну інтернатуру по спеціальності “Хірургія” на базі Рівненської обласної клінічної лікарні. У 1989 р. пройшов курси з ендоскопії на базі КНДІКЕХ і володіє суміжною спеціальністю ендоскопіста.

Після закінчення інтернатури з відзнакою у 1988 році отримав кваліфікацію лікаря-хірурга. З серпня 1988 до січня 1989 року працював лікарем-хірургом Рівненської центральної міської лікарні.

З 1989 року працює лікарем-хірургом відділення хірургії органів травлення та ендокринології Рівненської обласної клінічної лікарні, нині обласний центр планової хірургії та трансплантології.

У 1996 році отримав науковий ступінь кандидата медичних наук, а у 1997 році отримав вищу категорію за спеціальністю “Хірургія”.
У 2000 році пройшов курси спеціалізації по темі “Ультразвукова діагностика” на базі Тернопільської державної медичної академії і оволодів ще однією суміжною спеціальністю – сонографією.

Олександр Леонтійович – автор 6 винаходів, запровадив 24 раціоналізаторські пропозиції, понад 80 наукових робіт з проблем лікування механічних жовтяниць, шлунково-кишкових кровотеч, гриж живота та організації охорони здоров’я.

Член європейської асоціації хірургів. Регулярно приймає участь у міжнародних наукових конгресах, де публікує наукові праці та виступає з результатами своєї наукової роботи.
Він активно продовжує наукову роботу – триває робота над дисертацією на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Вітаємо Вас, Олександре Леонтійовичу, з призначенням на посаду та бажаємо, щоб життя завжди було наповнене новими ідеями, плідними здобутками та далекоглядними планами. Нехай Вас оточують надійні колеги та вірні друзі, любляча родина!

Газета “Медичний вісник”

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини