Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Міжрайонна централізована цитологічна лабораторія

Міжрайонна централізована цитологічна лабораторія створено в 1980 році.

Діяльність ЦЦЛ направлена на ранню діагностику злоякісних новоутворень та передракових змін, на забезпечення організаційно-методичної та консультативної допомоги, підготовку кадрів лаборантів цитологів.

В лабораторії проводиться цитологічне обстеження жінок при гінекологічних профоглядах для п’яти районів області, а також діагностичні дослідження ексфоліативного, пункційного та ендоскопічного матеріалу для Сарненської ЦРЛ.

В лабораторії щорічно проводиться проводиться в середньому 60 тисяч цитологічних досліджень матеріалу взятого при гінекологічних профоглядах, та біля 2,5 тисяч  діагностичного (стаціонарного) матеріалу.


Босюк Ольга Семенівна – завідувач лабораторії, лікар – лаборант вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила Київський медичний інститут в 1991 році. Стаж за фахом – 18 років загальний стаж – 27 років.


Мирон Олена Климівна – фельдшер-лаборант, вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи за фахом 32 роки.


Крат Оксана Петрівна – лаборант  вищої кваліфікаційної категорії,стаж роботи за фахом 18 років.

Поділитись:

Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype
Share on print
Роздрукувати

Публічна інформація та оголошення:

ГРАФІК прийому громадян з особистих питань в департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації на 2022 рік Директор департаменту Вівсянник Олег

Ознайомитись »