Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Офтальмологічне відділення

Історія офтальмологічного відділення

Історію надання стаціонарної допомоги офтальмологічного профілю в Сарненському районі започатковано в серпні 1980 році – було відкрито міжрайонне дитяче офтальмологічне відділення на 40 ліжок. Очолила відділення Скварська Світлана Олександрівна,  старшою медичною сестрою була Бабич Ніна Дмитрівна.

З 1996 офтальмологічне відділення працює під керівництвом завідувача, лікаря вищої  кваліфікаційної категорії Прокопчук Ганни Василівни.

Після оптимізації, з 2000 року, відділення реформовано на офтальмологічне відділення Центральної Районної лікарні з ліжковим фондом 25 ліжок, де надається спеціалізована медична допомога хворим офтальмологічного профілю, як Сарненського району, так і жителям найближчих районів області, в тому числі 5 ліжок дитячої офтальмології.

 У відділенні працює лікар офтальмолог першої кваліфікаційної категорії Бортнік Наталія Василівна.

Під керівництвом старшої сестри медичної Крат Тетяна Володимирівни, сестри медичної вищої кваліфікаційної категорії, сформувався кваліфікований колектив  із 6 сестер медичних вищої категорії, із професійним та ввічливим ставленням до пацієнтів.

На чолі сестри-господині Алексейчик Олени Сергіївни 6 працівників молодшого медичного персоналу забезпечують абсолютну чистоту, дбайливе ставлення і професійний догляд за хворими.

 У відділенні проводиться як консервативне, так і хірургічне лікування, зокрема виконуються оперативні втручання на повіках, коньюнктиві, при глаукомі, оперативне лікування катаракти. З метою покращення якості життя і наближення кваліфікованої медичної допомоги на сучасному рівні з 2012 року впроваджена операція по заміні кришталика ФЕК + ІОЛ – факоемульсифікація катаракти з імплантаціею ІОЛ. 

Лікування проводиться із застосуванням сучасних фармакологічних препаратів та схем терапії, згідно протоколів надання медичної допомоги по спеціальності офтальмології.

Лікарі офтальмологічного відділення тісно співпрацюють з обласними спеціалістами та Українськими хірургічними центрами.

Контактний телефон: 036-55-2-22-03

Завідувач офтальмологічного відділення Прокопчук Ганна Василівна

Сестра медична старша Крат Тетяна Володимирівна

 

Сестра -господиня Алексейчик Олена Сергіївна

Поділитись:

Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype
Share on print
Роздрукувати

Публічна інформація та оголошення:

ГРАФІК прийому громадян з особистих питань в департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації на 2022 рік Директор департаменту Вівсянник Олег

Ознайомитись »