Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Педіатричне відділення

Історія педіатричного відділення починається з 1938 року, коли дитячі ліжка перебували у складі терапевтичного відділення. З 1959 року дитяче відділення починає функціонувати як окремий структурний підрозділ на 45 ліжок. У 1980 році педіатричне відділення відкрито у новому корпусі на 55 ліжок. На сьогоднішній день у відділенні – 35 ліжок.

Педіатричне відділення Сарненської ЦРЛ є єдиним у регіоні серед північних районів Рівненщини, де з 2019 року працює цілодобовий лікарський пост та цілодобово доступна консультативна допомога лікарів різних профілів педіатричних напрямків (дитячі хірурги, ортопед-травматолог, гінеколог, офтальмолог, невролог, оториноларинголог, психіатр, ендокринолог, анестезіолог).

Колектив відділення активно працює над зростанням свого професійного рівня: лікарі і медичні сестри навчаються, відвідуючи освітні заходи (конференції, майстер-класи, симпозіуми) українських провайдерів безперервної медичної освіти та аналогічні заходи за міжнародною участю, лікарі відділення є членами професійних організацій, як-от Українська академія педіатричних спеціальностей, Всеукраїнська асоціація дитячої імунології, навчаються на інтернет-ресурсах PubMed, UpToDate, BMJ, MedScape. Отримані знання успішно впроваджуються у клінічну практику, покращуючи якість надання медичної допомоги на засадах доказової медицини.

Завідувач педіатричним відділенням
Басиста-Токова Наталія Петрівна

Покращення якості медичної допомоги сприяло зменшенню потреби скерування пацієнтів на дообстеження та лікування у лікувальні заклади третинного рівня, сприяло скороченню термінів лікування. Ми й надалі працюємо над поліпшенням клінічної якості надання медичної допомоги: маємо ідею додаткових спеціалізацій для лікарів-педіатрів педіатричного відділення (дитяча кардіологія, гастроентерологія, пульмонологія тощо), завідувачка відділення має додатковий лікарський фах – лікар-імунолог дитячий.

У 2020-2021 році наша команда пройшла навчальний курс Академії НСЗУ та проєкту USAID «Підтримка реформ охорони здоров’я) «Кращі практики управління медичним закладом» та за результатами навчання була запрошена на додатковий навчальний факультатив та до участі у конкурсі на отримання гранту. Наш міні проєкт «Покращення сервісу у педіатричному відділенні» переміг у конкурсі грантів: ми поновили меблі у відділенні, обладнали кімнату для прийому їжі.

Надалі продовжуємо вдосконалювати якість медичної допомоги.

Про наших пацієнтів дбаємо і після виписки із стаціонару: сімейні лікарі можуть звернутися до нас за консультативною допомогою, зателефонувавши за номером (03655)3-35-45 чи написавши лист на поштову скриньку відділення pediatriasarny@ukr.net.

Залишити відгук про лікування у педіатричному відділенні можна за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1AOENWef8pANRGHDZ30_jZ_JrHM56HjFSyI822ayIPYw/edit

Лікарі ординатори:

  • Корнійчук Зорина Михайлівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії;
  • Ткачук Ірина Іванівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії;
  • Мізюрко Анастасія Олександрівна – лікар-педіатр;
  • Дударик Аліна Сергіївна – лікар-педіатр;
  • Сестра медична старша- Дударик Людмила Віталіївна.

Поділитись:

Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype
Share on print
Роздрукувати

Публічна інформація та оголошення:

ГРАФІК прийому громадян з особистих питань в департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації на 2022 рік Директор департаменту Вівсянник Олег

Ознайомитись »