Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Травматологічне відділення

Історія травматологічного відділення КНП « Сарненська ЦРЛ»


В 1973 році на базі хірургічного відділення виділено 10 травматологічних ліжок,. На посаду лікаря ортопеда-травматолога прийнято Слободянюка Василя Пилиповича. Відділення було розширено  в  1973 році на 25 ліжок, а 01.08.1980 року відкрито ортопедо-травматологічне відділення на 40 ліжок, завідувати яким призначено Слободянюка Василя Пилиповича. Слободянюк В.П. на протязі 36 років завідував відділенням. Понад 30 років старшою м/с попрацювала Свиридюк Л.С. Уже тоді у відділенні проводяться операції при переломах шийки стегна, компресійно- дистракційний остеосинтез по Ілізарову, видалення внутрічерепних гематом при черепно-мозкових травмах, вільна аутодермопластика розщепленим клаптем з допомогою електродерматома, нефректомії. З 1999 року введено посаду дитячого ортопеда-травматолога. На сьогоднішній день у відділенні функціонує 30 ліжок, в тому числі: 5 ліжок дитячої травматології.


В 2016 році посаду завідувач травматологічним відділенням  обійняв лікар –ортопед –травматолог вищої категорії Бескровний С.А. В даний час працює 8 травматологів: Бескровний С.А.(зав.від), Дойчук Б.П. (дитячий), Бредун В.О., Абрамчук Ю.Р., Климець В.В,  Пістоль В.В., Біленький Р. Ю., Назарова І. М.


Травматологічне відділення КНП « Сарненська ЦРЛ», є спеціалізованим підрозділом , яке забезпечує надання кваліфікаційної допомоги хворим з травмами, опіками та захворюваннями органів опори та руху.


У відділенні проводяться оперативні втручання по сучасним технологіям – на кісними блокуючи ми пластинами з кутовою стабільністю, індромедулярний остеосинтез блокуючи ми стержнями, малоінвазивні методи остеосинтезу накістковими пластинами, одномоментне проведення остеосинтезу на різних сегментах. В 2017 році у відділенні  придбали сучасний артроскоп , що дає можливість робити операції – артроскопії.


У відділенні є 2 пости. На першому посту розміщені: 5 палат для хворих, ординаторська, побутова к/та, гн. п′еревязка,к-та сестри/господарки, столова для хворих, побутові приміщення. На  другому посту розміщені: операційний блок, чиста перев’язочна, 3 палати для післяопераційних хворих, кабінет завідуючого,кабінет старшої м/с. У відділенні працюють лікарі-ортопеди-травматологи: Бескровний С.А.- вища  категорія, ,Бредун В.О-перша категорія , Абрамчук Ю.Р.-перша категорія , Климець В.В-перша категорія, Пістоль В. В. Введено посаду дитячого лікаря ортопеда-травматолога, яку займає лікар Дойчук Б.П. – вища категорія .


У відділенні працюють 20 м/с, 16 з них мають вищу категорію,17 середнього медперсоналу. Працюють  у відділення згідно затвердженого графіка роботи. Черговий м/с працює позмінно. З 1.02.2012  наказ № 72-к по КЗ «Сарненська ЦРЛ» в складі відділення відкрито травмпункт. Основним завданням, що покладається на травмпункт є надання невідкладної кваліфікованої  медичної допомоги всім амбулаторним хворим.


Режим роботи травмпункту з 16.00-9.00 в робочі дні. Вихідні та святкові  цілодобово. На травмпункті є каб. приймальні хворих,  каб лікаря, гіпсовочний каб, операційна, побут. к/та та підсобні приміщення. Працюють на травмпункті 4 сестер медичних – вища категорія, 3 операційні м/с ,4 санітарки-прибиральниці, 4 ренген-лаборанти. Забезпечене відділення та травмпункт  медичною апаратурою, твердим та м’яким інвентарем. В достатньому запасі  забезпечені медикаментами для надання ургентної допомоги та при масовому посуплені хворих.


Щорічно у відділенні проводяться понад 600-800 операцій, а лікується протягом року понад 1300 хворих., також по травмпункту щорічно приймається понад 5-6 тис. хворих ,  проводиться понад 1200 амбулаторних операцій.

Хворим надається кваліфікаційна допомога цілолодобово.

Медперсонал відноситься до роботи добросовісно.

Лікар-нейрохірург Безбабний Артем Сергійович

Поділитись:

Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype
Share on print
Роздрукувати

Публічна інформація та оголошення:

ГРАФІК прийому громадян з особистих питань в департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації на 2022 рік Директор департаменту Вівсянник Олег

Ознайомитись »