Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Відділення по вул. Київській

ІНФОРМАЦІЯ

про відділення по вулиці Київській КНП «Сарненська ЦРЛ»

Сарненської міської ради (колишня вузлова лікарня станції

Сарни ДТГО «Львівська залізниця»)

           В період 1899-1992 рр. міністерством шляхів сполучень Російської імперії будувалася залізниця на дільниці Київ-Коростень-Сарни-Ковель після закінчення будівництва та висновків державної комісії, 06 жовтня 1902р. дана дільниця залізниці відкрита для пасажирського та вантажного руху. Звідси виходить, що історія залізничної медицини на станції Сарни розпочалася 06 жовтня 1902р.

          Розвиток матеріальної бази лікарні має таку історію:

 • Початок діяльності лікарні розпочинається в одній з будівель лікарні, яка була збудована 1885р. і 1902р. пристосована під лікарню;
 • В період 1902-1954рр. лікарня функціонувала в одній із будівель лікарні де лікувались хворі терапевтичного, хірургічного профілю і було дві палати де діяло пологове відділення. В будинку на проти по вулиці Залізнична, 7 діяла поліклініка.
 • В 1953-1954р.р в зв’язку з ліквідацією відділку Ковельської залізниці (в період з 1902-1954р.р діяв Сарненський відділок Південно-Західної, Ковельської, Львівської залізниць), лікарні були передані будівлі Управління відділку, де розмістилася поліклініка та жилий будинок, в якому обладнані хірургічне і дитяче відділення лікарні.
 • В 1990-1992р.р. проведена реконструкція і добудова до будівлі хірургічного та дитячого відділень загальною площею більше 1000м2, де працювало хірургічне і дитяче відділення, приймальне відділення, клініко-діагностична лабораторія, кабінети фізіотерапії, ендоскопії, ультразвукової діагностики, рентгенодіагностичний кабінет. В цей період в стаціонарі лікарні функціонувало 110 ліжок в тому числі терапевтичне відділення 40 ліжок, хірургічне відділення 40 ліжок, дитяче відділення 30 ліжок.
 • За період 1990-210р.р. в лікарні пройшли значні організаційні і конструктивні зміни. Медична допомога населенню надається за різними програмами добровільного медичного страхування, стаціонарна медична допомога та лікування у денному стаціонарі 100% надається за різними програмами добровільного медичного страхування.
 • На протязі 2015р.  та січня-лютого 2016р. на виконання законів України та рішень уряду, рішень Сарненської районної ради і Сарненської райдержадміністрації проводилась реформа (реорганізація) державного закладу «Вузлова лікарня станції Сарни» ДТГО «Львівська залізниця» шляхом перетворення в комунальний заклад «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради.
Завідувач відділенням Манжаюк Леся Володимирівна

Лікарня згідно з затвердженого статуту КЗ «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради, є комунальним лікувально-профілактичним закладом, який з 01.03.2016р. надає первинно мадико-санітарно та спеціалізовану (вторинну) медичну допомогу працівникам і пенсіонерам залізниці та членам їх сімей. Всі вони працюють та проживають на території Сарненського, Березнівського, Володимирецького, Зарічнянського, Дубровицького та Рокитнівського районів Рівненської області. Більше 16 років медична допомога населенню надавалась за різними програмами добровільного медичного страхування. За цей період стаціонар лікарні організований на 40 загально-терапевтичних ліжок з них –  терапевтичних 30 ліжок, неврологічних 10 ліжок, відділення денного стаціонару поліклініки 20 ліжок. Амбулаторно-поліклінічну допомогу в лікарні надавала поліклініка плановою потужністю 250 відвідувань у зміну.

На основі рішення Сарненської районної ради від 22 червня 2018р. № 670 «Про реорганізацію комунального закладу  «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради з 01.01.2019р.

На даний час  підрозділ  має назву відділення по вулиці Київській КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.

За останні роки значно покращилися можливості відділення в проведенні якісної діагностики та якості надання медичної допомоги з допомогою страхових компаній придбано:

 • Холтерівську систему введено в експлуатацію з червня 2010 року.  Дослідження ЕКГ  за методом  Холтера дослідження в повному об’ємі провідної системи серця, що дозволяє виявити захворювання з високим ризиком розвитку життєзагрожуючих серцевих аритмій та раптової серцевої смерті. Дає змогу оцінити анти аритмічного лікування або виявлення про аритмічних ефектів, недостатність кровопостачання серцевого м’язу,  варіабельності серцевого ритму (інтервалограма, гістограма, скатерграма, що відображає аутокориляцію серцевого ритму).
 • Діагностичний комплекс  «CARDIO» введений в експлуатацію з вересня 2012 року призначений для зняття біологічних сигналів людини по електрокардіографічним (ЕКГ), географічним (РЕО) каналам, їх реєстрація та та зберігання в пам’яті ПК, відображення знятих сигналів на екрані та їх друк. Дані методики обстеження застосовуються для зняття та аналізу електрокардіограм і реограм, методика РЕГ та РВГ визначає ступінь кровонаповнення, стан судинного тонусу і стан венозного відтоку.
 • Новий ультразвуковий апарат «IMAGYNE» для проведення ультразвукової діагностики введений в експлуатацію з вересня 2012 року призначений для проведення ультразвукової діагностики при абдомінальних обстеженнях в акушерстві і гінекології, м’язево-скелетних обстеженнях, урологічне обстеження, обстеження поверхнево розташованих структур і судин в кардіології. З придбанням нового УЗД апарату забезпечена високоефективна діагностика захворювань, яка дає можливість у пацієнта захворювань на ранній стадії патологічного процесу.
 • Ендоскоп «PENTAX» виробник Японія введений в експлуатацію з вересня 2012 року, призначений для діагностики  морфологічних порушень стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, рефлексної хвороби.
 • Широко впроваджується дослідження бактеріологічною лабораторією.
 • Працює кабінет психофізіологічної експертизи.
 • За результатами проведених медичних оглядів в поліклініці видаються відповідні дозвільні документи:

                                    – Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду;

                                   – Медична довідка щодо придатності для керування

                                     транспортним засобом;

                                   – Медична довідка про проходження обовязкових

                                     попереднього та періодичного психіатричних оглядів.

 • В відділенні працює денний стаціонар, організація і проведення всього комплексу лікувально-профілактичних заходів направлена на надання медичної допомоги в умовах поліклініки, ввіділенні денного стаціонару.

Поділитись:

Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype
Share on print
Роздрукувати

Публічна інформація та оголошення:

ГРАФІК прийому громадян з особистих питань в департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації на 2022 рік Директор департаменту Вівсянник Олег

Ознайомитись »