Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

Поліклініка КНП “Сарненська ЦРЛ”

Завідувач поліклініки та заступник медичного директора з амбулаторно-поліклінічної роботи Манжаюк Леся Володимирівна

ПОЛІКЛІНІКА  КНП « САРНЕНСЬКА ЦРЛ »

       м. Сарни        вул. Ковельська,7       індекс 34500   тел. 3-31-63


Всьго населення в районі – 104477

Обслуговується в поліклініці  – 104477

Дорослого населення – 75227

З них підлітків – 4261

Дітей – 24989


Сарненський район – найбільший із шести північних районів Рівненської області, що постраждав внаслідок аварії на ЧАЕС.

Територія – 2000 кв.км, 10% території всієї області. Розміщений в центрі поліських районів, на перехресті основних залізничних

( Львів –  Санкт – Петербург, Київ, Варшава, Рівне – Столін) та автомобільних шляхів ( Київ – Варшава, Рівне – Столін). Район на віддалі 90 км від обласного центру. 63% населення складає сільське населення, 17118 – жителі пенсійного віку


Смертність – 10,26% на 1000 населення

Народжуваність –  16,22 на 1000 населення

Природний приріст – 5,96%


Поліклініка -це структурний підрозділ Сарненської центральної районної лікарні є лікувально – профілактичним закладом в районі, який проводить широкі профілактичні міроприємства по попередженню і зниженню захворюваності; ранньому виявленню хворих, диспансеризацію здорових та хворих, надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги населенню.


Головними завданнями поліклініки являються:  

 1. Надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги населенню району безпосередньо в поліклініці та на дому.
 2. Організація та проведення комплексу профілактичних міроприємств серед населення району та робітників промислових підприємств, направлених на зниження захворюваності, інвалідності і смертності.
 3. Організація та проведення диспансеризації населення і перш за все підлітків, декретованого контингенту, осіб з підвищеним ризиком захворювань серцево – судинними, онкологічними і іншими захворюваннями.
 4. Організація та проведення міроприємств по санітарно- гігієнічному вихованню населення, пропаганді здорового способу життя.

Для здійснення цих завдань в поліклініці організовують та проводять:

 1. Надання вторинної і невідкладної медичної допомоги хворим при гострих та раптових захворюваннях, травмах, отруєннях, і інших випадках;
 2. Надання лікарської допомоги на дому хворим, які по стану здоров’я  і характеру захворювання не можуть відвідати поліклініку, потребують постільного режиму, систематичного спостереження лікаря, або вирішення питання про госпіталізацію.
 3. Раннє виявлення захворювань, кваліфіковане і в повному об’ємі обслідування хворих і здорових, які звернулись в поліклініку.
 4. Своєчасне та кваліфіковане надання лікарської допомоги населенню, як на амбулаторному прийомі в поліклініці, так і при мед.допомозі на дому
 5. Своєчасну госпіталізацію осіб, які потребують стаціонарного лікування з попереднім максимальним обстеженням хворих в відповідності з профілем захворювання.
 6. Відповідне лікування хворих з захворюваннями серцево- судинної системи, з наслідками порушень мозкового кровообігу з захворюваннями і пошкодженнями опоно – рухового апарату і інші.
 7. Всі види профілактичних оглядів (попередніх періодичних цілевих), максимально використовуючи для цієї цілі відділення профілактики.
 8. Протиепідемічні міроприємства (разом з СЕС), щеплення, виявлення інфекційних хворих, динамічне спостереження за особами, які були в контакті з різними хворими, реконвалесцентками, сигналізація СЕС.
 9. Експертиза тимчасової та стійкої непрацездатності, відбір на санаторно- курортне лікування.
 10. Направлення на МСЕК осіб з ознаками стійкої втрати працездатності
 11. Санітарно- освітню роботу серед населення, їх гігієнічне виховання
 12. Облік діяльності персоналу та підрозділів поліклініки. Складання звітів по формах затверджених МОЗ України, аналіз статистичних даних..
 13.  Міроприємства по підвищенню кваліфікації лікарів та середнього медичного персоналу.
 14. Керівництво поліклінікою покладається на заступника медичного директора по амбулаторно- поліклінічній роботі. З 1994 р.-2022 р. завв.Мартинович. лікарський стаж 34 р. З 03.01.2023 р. завідувач Манжаюк Леся Володимирівна.

Поділитись:

Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype
Share on print
Роздрукувати

Публічна інформація та оголошення:

ГРАФІК прийому громадян з особистих питань в департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації на 2022 рік Директор департаменту Вівсянник Олег

Ознайомитись »