Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Патологоанатомічне відділення

 

     Патологоанатомічне відділення з гістологічною лабораторією є структурно-функціональним підрозділом лікарні призначене для організації прижиттєвої і посмертної уточнюючої діагностики захворювань. Яке було створене та функціонує протягом всього періоду існування медичного закладу.
Патологоанатомічний розтин тіла померлого (аутопсія, секція, розтин) – посмертне медичне дослідження, яке проводиться лікарем-патологоанатомом з метою встановлення причин, механізмів смерті пацієнта, остаточного діагнозу, уточнення та контролю достовірності і повноти прижиттєвої діагностики, контролю якості надання медичної допомоги, у тому числі, дотримання галузевих стандартів у сфері охорони здоровя , безперервного підвищення професійного рівня лікарів, отримання даних про патоморфоз хвороб під дією лікувальних, соціальних, екологічних та інших факторів.
Розтин робиться в обовязковому порядку:
1. У випадку смерті хворих, які пробули в лікувальному-профілактичному закладі менше доби
2. У випадках, які потребують судово-медичного дослідження
3. При інфекційних хворобах та підозрі на них
4. В усіх випадках неясного прижиттєвого діагнозу (незалежно від строку перебування хворого в лікувальному закладі)
5. У випадках смерті в лікувально-профілактичному закладі після діагностичних інструментальних досліджень, проведення лікувальних заходів під час або після операції, переливання крові, неврахування індивідуальної непереносимості
Лікар-патологоанатом працює не лише в морзі на розтині померлих людей і виявляє причини смерті, а й також проводить прижиттєву діагностику.
Патологогістологічне дослідження секційного, біопсійного і операційного матеріалів – метод діагностики хвороб і патологічних процесів, який включає гістологічну лабораторну обробку, виготовлення парафінових блоків тканин, гістологічних препаратів та їх мікроскопічне дослідження; проводиться з метою встановлення діагнозу, розпізнання різних за формою та походженням запальних, гіперпластичних та пухлинних процесів, оцінки динаміки патологічного процесу, радикальності оперативного втручання, ефективності лікування.
Річний обсяг роботи відділення – понад 4 тисяч патогістологічних досліджень та більше 50 патологоанатомічних розтинів.
В штаті відділення:
Лікар Волощук Наталія Анатоліївна (стаж 10років)
Лікар (сумісник) Ленчинська Наталія Вікторівна (стаж років)
Лаборант Моцик Людмила Іванівна (стаж 20років)
Молодша медична сестра Долід Олена Петрівна (стаж 25років)
Графік роботи відділення:
Пн-Пт 9:00-16:06
Сб-Нд вихідний
В робочі дні для видачі померлих звертатись в гістологічну лабораторію
• Вихідні, святкові дні та після 16:06 ключі знаходяться на приймальному відділенні
• Прижиттєва та посмертна діагностика проводиться персоналом відділення з дотриманням та відповідно до чинного законодавства України та галузевих наказів МОЗ України.

Поділитись:

Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype
Share on print
Роздрукувати

Публічна інформація та оголошення:

ГРАФІК прийому громадян з особистих питань в департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації на 2022 рік Директор департаменту Вівсянник Олег

Ознайомитись »