Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Зустріч із фахівцями Рівненського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру РОР

Рокитне та Сарни відвідали лікар-фтизіатр Валерій Тишковець та завідувачка клініко-діагностичної лабораторії Людмила Кокота.

Спілкувалися з медиками та ділилися практичним досвідом задля налагодження ефективної взаємодії фтизіатричної служби області з первинною ланкою.

“Потребує удосконалення робота обстеження та при потребі перенаправлення пацієнта до фтизіатрів медичного центру на рівні сімейних лікарів. Для цього потрібно працювати з групами ризику та з контактними особами. Прогалини у цьому секторі дають у результаті недовиявлення хворих”, – розповідає Валерій Тишковець.

Як неодноразового наголошували фтизіатри області статистика поширення туберкульозу погіршується, а виявлені випадки захворювання часто мають запущені форми та деструктивні зміни в легенях.

Окрім, того під час моніторингового візиту відбулося практичне ознайомлення медиків з роботою інноваційних технологій у діагностиці недуги.

“Системи GeneXpert, які отримали заклади охорони здоров’я Рівненщини потребують певних вмінь, навичок та відповідних алгоритмів роботи. Тому, в рамках моніторингових візитів ми в тому числі й відпрацьовуємо практичні навички використання системи в роботі”. – розповідає Людмила Кокота.

Нагадаємо, тести GeneXpert видають результат за 77 хвилини. Системи швидкі надійні та якісні та визначають чутливість до антибіотиків.

Будьте здорові!

 

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини