Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

Зустріч з головою НСЗУ Наталією Гусак

2 вересня, Сарненський міський голова Руслан Серпенінов разом із генеральним директором КНП “Сарненська ЦРЛ” Олександром Нестеренком під час зустрічі з головою НСЗУ Наталією Гусак обговорили збільшення пакетів медичних послуг, які надаватимуться населенню за Програмою медичних гарантій за кошти НСЗУ в наступному році.

Відтак, попередньо погодили, що лікарня буде подавати запити на отримання в 2023 році нових пакетів медгарантій для громадян (крім існуюючих 17-ти). Мова йде про п’ять нових видів медичних послуг:
– готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та в інших надзвичайних ситуаціях;
– цистоскопія;
– стаціонарна паліативна допомога дорослим та дітям;
– медична допомога при гострому інфаркті міокарда;
– медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворих, протягом перших трьох років життя.
– Триває процес налагодження тісної співпраці між Сарненською ЦРЛ та НСЗУ, – каже Руслан Серпенінов. – Очікуємо на позитивні результати, й зокрема на підписання відповідних договорів, що дозволять збільшити кількість медичних послуг для населення. А це, що надзвичайно важливо, дозволить раніше виявляти й лікувати різного роду захворювання та рятувати людські життя.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини