Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

У КНП “Сарненська ЦРЛ” Сарненської міської ради відбулися кадрові зміни.

Щиро дякуємо за багаторічну, сумлінну працю на керівних посадах Мартиновичу Степану Павловичу та зичимо здоров’я,щастя,радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої та плідної праці на посаді лікаря-ендоскопіста.
Вітаємо з обранням на посаду заступника медичного директора з амбулаторно-поліклінічної роботи Манжаюк Лесю Володимирівну. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача,розуміння та підтримка колег і однодумців,а непроста відповідальна робота приносить задоволення і перемоги. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська доброта,відкритість,порядність,толерантність,прагнення прийти на допомогу всім,хто на неї потребую.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини

Хочемо висловити слова подяки КНП ” Сарненська ЦРЛ ” Сарненська міської ради за ефективну, професійну, якісно надану медичну допомогу. Там чітко налагоджена робота, миттєва реакція на екстрені ситуації.

  Кардіоцентру, відділеню ендоваскулярної хірургії, за щохвилинний контроль стану хворих

читати більше »

Кардіологи Серненської ЦРЛ постійно підвищують рівень кваліфікації шляхом відвідування конференцій , конгресів , майстер-класів. Також проводять навчання із сімейними лякарями.

Завідуюча кардіологічним відділенням Гомонець Алла Борисівна 02.03.2023р прочитала лекцію сімейним

читати більше »