Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

17 лютого відбулась науково-практична конференція «Шалімовські дні. Хірургія у війні – актуальні питання надання хірургічної допомоги у воєнний час».

У конференції взяли участь провідні представники медичних установ НАМН України, МОЗ України, представники Командування Медичних сил Збройних Сил України,а також генеральний директор Олександр Нестеренко, завідувач хірургічного відділення КНП”Сарненська ЦРЛ” Ярослав Романюк.
З привітальним словом виступили Міністр охорони здоров’я України Ляшко Віктор Кирилович, Президент НАМН України Цимбалюк Віталій Іванович, Командувачка Медичних сил Збройних Сил України Остащенко Тетяна Миколаївна.
На конференції обговорили актуальні питання забезпечення надання високоспеціалізованої медичної допомоги цивільному населенню та військовослужбовцям під час військових дій в межах формування єдиного медичного простору, що означає широкий спектр взаємодії, обмін знаннями та методиками лікування в контексті хірургії бойової травми, реконструктивно-відновної хірургії наслідків бойової травми та організації надання медичної допомоги у воєнний час.
Також хочем привітати генерального директора Олександра Леонтійовича з пам’ятною відзнакою імені О.О.Шалімова за особистий вагомий внесок в розвиток української хірургії,наукові і професійні досягнення та багаторічну лікарську працю. Бажаємо наснаги в роботі,досягнень у здійсненні всього задуманого та нових здобутків у роботі!

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини