Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Медичні заклади, які отримали договір із “нульовою” сумою, повинні продовжити вносити дані в ЕСОЗ.

Це необхідно, адже Національна служба здоров’я України протягом року здійснює перерахунки за внесеними даними. А отже медзаклади, які вносять дані, можуть розраховувати на оновлення суми договору.
◼ Якщо заклад вносить дані і кількість фактично наданих медичних послуг відрізняється від запланованої в договорі, то НСЗУ має право внести зміни в договір для коригування запланованої вартості медичних послуг.
Таким чином, після аналізу даних в ЕСОЗ, визначається кількість запланованих послуг на наступний період. На основі планової кількості послуг розраховується запланована вартість медичних послуг для майбутнього періоду. Перерахунок відбувається в межах бюджетних асигнувань, які передбачені для кожного пакету медичних послуг на відповідний період згідно з договором (п.17 Порядку № 1464).
◼ За умовами договору, якщо протягом трьох місяців поспіль фактична вартість наданих медичних послуг вища або нижча, ніж запланована вартість медичних послуг за відповідний квартал, то на вимогу НСЗУ сторони повинні підписати договір про внесення змін до договору, в якому визначити скориговані заплановану вартість послуг та у разі потреби граничні суми оплати на наступні місяці
Зауважимо, якщо медзаклад не надавав медичні послуги або не вів електронні медичні записи за 2022 рік, то запланована вартість медичних послуг на 2023 рік становить 0,00 грн.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини