Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Вас вітає дитяча поліклініка КНП « Сарненська ЦРЛ» за адресою вул.Я Мудрого ,3 в місті Сарни, яка працює в штатному режимі та приймає малюків від народження до повноліття.

Дитяча поліклініка – багатопрофільний діагностично-лікувальний заклад, який надає вторинну спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу дитячому населенню .
В поліклініці працюють як педіатри, так і профільні фахівці. Основною метою діяльності поліклініки є вирішення першочергових питань спрямованих на забезпечення найціннішого – життя і здоров’я дітей. На догоспітальному етапі проводиться необхідне дообстеження хворих, уточнення діагнозів, призначення лікування, визначення об’єму необхідних заходів реабілітації.
В складних випадках для діагностики і корекції лікування, хворі направляються на стаціонарне обстеження і лікування.
Консультативну допомогу пацієнтам в нашій поліклініці надають лікарі-консультанти вищих кваліфікаційних категорій, а саме: педіатри – Садовнік Л.С, Дударик О.І, Дударик А.С, дитячий травматолог- Дойчук Б.П, дитячий хірург- Мізюрко О.Ю, дитячий гінеколог- Буравцова Л.А, дитячий психіатр-Бредун М.О, отоларингологи – Миколайчик Г.М, Ковальчук С.М, офтальмолог- Ляшко О.О, ендокринолог- Опалько Т.В, невролог- Бредун М.О, підлітковий терапевт- Корнійчук Л.С.
Надається в повному обсязі невідкладна медична допомога дітям при гострих захворюваннях, травмах, отруєннях і інших нещасних випадках.
Ми працюємо, щоб діти росли здоровими. Наш пацієнт-самий важливий, самий вимогливий, самий справедливий. Наш пацієнт- це наші з Вами діти. Саме для такого пацієнта ми створили і продовжуємо створювати умови для комфортного перебування в нашому закладі- це команда наших лікарів і сестер медичних, які ініціативні, відповідальні, віддані своєї професії, прихильні до батьків та своїх пацієнтів.
– Для уточнення інформації по графіку прийому спеціалістів, та попередній запис дітей до спеціалістів дитячої поліклініки здійснюється за електронним направленням лікаря первинної ланки звернувшись до реєстратури дитячої поліклініки(вхід з центрального входу) з 8.30- 17.00 або за телефонами:
+38 (097) 800-14-56 Київстар
+38 (066) 113-41-51 Vodafon
Не потребує електронного направлення звернення до:
-лікаря гінеколога дитячого та підліткового віку,
– лікаря психіатра дитячого,
-лікаря ортопеда- травматолога дитячого (у випадку гострих травм)
-лікаря педіатра.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини