Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Точна і своєчасна діагностика захворювання має вирішальне значення для правильного і успішного лікування.

Комп’ютерна томографія – сучасний, неінвазивний, безболісний та швидкий метод діагностики, що дає змогу виявити уражені ділянки організму і патологічні процеси в тканинах.
В КНП «Сарненська ЦРЛ» СМР вже більше року працює сучасний 64-зрізовий спіральний комп’ютерний томограф SOMATOM GO.TOP, встановлений в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».За цей час на ньому проведено 1700 обстежень.
Система комп’ютерного томографа SOMATOM GO.TOP забезпечує дуже точний результат – 64 зрізи за один оберт, що дозволяє скоротити час дослідження та збільшити діагностичну достовірність.
Ще однією суттєвою перевагою данного обладнання є велика вантажопідйомність столу – 307 кг, що дозволяє проводити обстеження пацієнтів навіть з надмірною вагою.
В пріоритеті обстеження ургентних та стаціонарних пацієнтів.
У лікарні є інсультний центр,тому цей апарат в основному використовується для обстеження пацієнтів з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу.
Амбулаторні пацієнти отримати безкоштовне обстеження можуть по електронному направленню від лікуючого лікаря та обстежуються в порядку черги.
Кабінет комп’ютерниої томографії працює цілодобово в оновленому відділенні екстреної медичної допомоги.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини