Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

31 травня проводиться День Збережи свій слух.

Ці травневі заходи у третій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
Згідно з прогнозами, до 2050 р. майже 2,5 мільярда людей страждатимуть від проблем зі слухом тією чи іншою мірою і щонайменше 700 мільйонів людей потребуватимуть реабілітаційних послуг у зв’язку із втратою слуху.
Понад 1,1 мільярда молодих людей наражаються на ризик втрати слуху через прослуховування музики на занадто високому, небезпечному для слуху рівні гучності.
Порушення слуху – це минуще або стійке зниження гостроти слуху (здатності сприймати звуки низької інтенсивності) та обсягу звуку (звуження частотного діапазону або нездатність чути певні частоти).
Людина, не здатна чути так само добре, як чує людина з нормальним слухом – поріг чутності 20 дБ або нижче в обох вухах, – страждає від втрати слуху. Втрата слуху може бути легкою, помірною, важкою чи глибокою. Вона може розвиватися в одному або обох вухах і ускладнювати слухове сприйняття розмовної мови або гучних звуків.
Якщо не вживати необхідних заходів:
використовувати навушники з шумопоглинанням;
не користуватися навушниками більше однієї години за один раз, роблячи перерву щонайменше 5 хвилин;
не слухати музику на рівні більше 60% від максимальної гучності;
відрегулювати гучність так, щоб можна було комфортно чути звуки;
використовувати беруші;
дозволити своїм вухам відпочинок протягом 24 годин після впливу доволі гучної музики;
лише за призначенням лікаря приймати ліки, які можуть впливати на рівень слуху,
втрата слуху може вплинути на багато аспектів життя людини.
У разі виявлення втрати слуху важливо якнайшвидше вжити належних заходів, щоб пом’якшити будь-які несприятливі наслідки.
Профілактика втрати слуху необхідна протягом усього життя – від пренатального та перинатального періодів до похилого віку. У дітей втрата слуху майже в 60% випадків викликана причинами, яким можна запобігти, вживаючи заходів громадської охорони здоров’я. Аналогічним чином, можна запобігти найбільш поширеним причинам втрати слуху дорослими, такими як вплив гучних звуків та ототоксичних лікарських засобів.
Щоб зберегти слух здоровим та зберегти радість від звуків, необхідно регулярно перевіряти слух у спеціаліста. Це досвідчені лікарі, які за допомогою найсучаснішого обладнання з точністю визначать рівень втрати слуху і з урахуванням ваших індивідуальних особливостей. Ви також можете розраховувати на них при отриманні необхідної підтримки та подальшого спостереження.
Заплануйте візит до нас в ОТОЛАРИНГОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ КНП САРНЕНСЬКА ЦРЛ : оскільки самолікування або відсутність лікування можуть призвести до сумнихнаслідків, аж до повної втрати слуху.
В отоларингологічному відділенні КНП “Сарненська ЦРЛ” проводиться аудіометрія.
Аудіометрія- це метод дослідження гостроти слуху: визначення найменшої сили звуку, при якій він сприймається пацієнтом.Це дає можливість правильної постановки діагнозу та відповідно вчасного і доцільного лікування захворювань слуху.
Можуть звертатися всі по електронному направленні від сімейного лікаря. Дане обстеження є безкоштовним!

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини