Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Ми також долучаємося до поширення інформації про важливість донорства, зокрема – донації стовбурових клітин крові: відтепер #КНП_Сарненська_ЦРЛ інформує пацієнтів та їх родичів про #Український_реєстр_донорів_кісткового_мозку та можливість трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин крові в Україні.

🤝
📌 Кожна здорова людина віком від 18 до 35 років може зареєструватись потенційним донором кісткового мозку і стати рятівником життя дитини чи дорослої людини, у якої внаслідок хвороби утворюються ненормальні клітини крові, або нормальні клітини не утворюються взагалі.
📌 Ставши донором кісткового мозку, Ти можеш врятувати життя хворому на рак крові, а також дитині з вродженим тяжким комбінованим імунодефіцитом – станом, коли імунна система дитини зовсім не працює і дитина не має захисту від інфекційних захворювань.
📌Наразі в Україні усі новонароджені діти тестуються одразу на 21 рідкісну хворобу, до числа яких увійшли важкі форми вроджених помилок імунітету – різні варіанти тяжкого комбінованого імунодефіциту.
📌 При тяжкому комбінованому імунодефіциті діти починають хворіти на серйозні інфекційні захворювання з перших днів життя. Єдиним і можливим на теперішній час методом лікування таких вроджених генетично обумовлених помилок імунітету є трансплантація кісткового мозку у найраніші терміни, що рятує життя дитини і дарує шанс на повне одужання.
Ліки – в Тобі 🩸 Поділися ними 🙏

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини