Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

Дорогі батьки, сьогодні світ відзначає день психічного здоров’я. Тому ловіть осінню підбірку фільмів та мультфільмів, які корисно передивитися разом зі своєю дитиною, аби пробудити в ній свідоме ставлення до життя.

1.”Еверест” – мультфільм про те, як не покинути друга в біді, попри думку інших. Підліткова протестність у поведінці, яка в фіналі призводить до переоцінки родинних стосунків.
2. Фільм “Диво” – максимальне занурення в світ емоцій хлопчика, який відрізняється від інших. Максимально про толерантність та цілеспрямованість.
3. “Думками навиворіт” – мультфільм про емоції, який розкриває суть того, що з нами відбувається на доступному для дітей рівні.
4. Фільм “Розправ крила” – знову така непроста підліткова протестність, яка так потребує розуміння і підтримки найрідніших людей. Трансформація агресії в доброту, невміння себе зайняти – в максимальну самореалізацію.
5 . “Дракон бажань” – ця історія про цінності: що є важливішим гроші чи теплі відносини? Що нас визначає в житті та робить тим, ким ми є?
6.”Балерина” – якщо ваша дитина мріє про якісь досягнення, покажіть їй цю стрічку: у ній добре розкрито, як рух до великої мети складається з маленьких кроків, сили духу та наполегливості.
Обійміть сьогодні своє чадо, запасіться ароматним какао, закутайтеся разом в теплий плед і насолоджуйтесь, цінуючи мить.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини