Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Дорогі батьки, сьогодні світ відзначає день психічного здоров’я. Тому ловіть осінню підбірку фільмів та мультфільмів, які корисно передивитися разом зі своєю дитиною, аби пробудити в ній свідоме ставлення до життя.

1.”Еверест” – мультфільм про те, як не покинути друга в біді, попри думку інших. Підліткова протестність у поведінці, яка в фіналі призводить до переоцінки родинних стосунків.
2. Фільм “Диво” – максимальне занурення в світ емоцій хлопчика, який відрізняється від інших. Максимально про толерантність та цілеспрямованість.
3. “Думками навиворіт” – мультфільм про емоції, який розкриває суть того, що з нами відбувається на доступному для дітей рівні.
4. Фільм “Розправ крила” – знову така непроста підліткова протестність, яка так потребує розуміння і підтримки найрідніших людей. Трансформація агресії в доброту, невміння себе зайняти – в максимальну самореалізацію.
5 . “Дракон бажань” – ця історія про цінності: що є важливішим гроші чи теплі відносини? Що нас визначає в житті та робить тим, ким ми є?
6.”Балерина” – якщо ваша дитина мріє про якісь досягнення, покажіть їй цю стрічку: у ній добре розкрито, як рух до великої мети складається з маленьких кроків, сили духу та наполегливості.
Обійміть сьогодні своє чадо, запасіться ароматним какао, закутайтеся разом в теплий плед і насолоджуйтесь, цінуючи мить.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини