Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

ВООЗ зазначає, що світові лідери визначили нові цілі щодо подолання туберкульозу.

📚Як зазначається у матеріалі На Зустрічі Високого Рівня, світові лідери в рамках Генеральної асамблеї ООН присвяченій туберкульозу затвердили Політичну Декларацію з новими цілями на наступні 5 років з просування глобальних зусиль у напрямку подолання епідемії туберкульозу.
👉Цілі включають в себе до 2027 року: охопити 90% людей послугами з профілактики та лікування туберкульозу, використовуючи рекомендований ВООЗ експрес-тесту для первинної діагностики захворювання; забезпечити усіх хворих на туберкульоз соціальним пільговим пакетом; ліцензувати принаймні одну протитуберкульозну вакцину; та усунути нестачу фінансування для реалізації практичних заходів та проведення досліджень у галузі боротьби з туберкульозом.
🎙Також на зустрічі була зроблена важлива заява щодо початку роботи ради з розробки вакцин проти туберкульозу. Ця рада покликана сприяти розробці, ліцензуванню та застосуванню нових протитуберкульозних вакцин. Рада працюватиме за підтримки Секретаріату ВООЗ та під керівництвом групи міністерського рівня у складі дев’яти членів, які виконують свої обов’язки на основі дворічної ротації. При Раді будуть також створені допоміжні органи для координації її взаємодії та співробітництва з широким колом секторів та зацікавлених сторін, включаючи приватні структури, науковців, благодійні організації та громадянське суспільство.
🔬Наразі єдиною допущеною до застосування вакциною проти туберкульозу є БЦЖ. Вона має помірну ефективність при профілактиці важких форм туберкульозу у немовлят і дітей молодшого віку, але не забезпечує надійний захист підліткам і дорослим, а саме на них яких припадає більшість (більше 90%) випадків передачі туберкульозу у всьому світі.У завдання Ради також входить визначення інноваційних джерел стійкого фінансування, ринкових рішень і можливостей для встановлення партнерських відносин з державним, приватним і благодійними секторами.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини