Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

15 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ виїзна бригада фахівців Рівненського обласного протипухлинного центру відвідала медичні установи з потужними кадровими та ресурсними можливостями Сарненського регіону.

Енергійна і діяльна команда фахівців сімейної медицини Сарненського Центру первинної медико-санітарної допомоги та лікарів загальної практики — сімейної медицини лікарських амбулаторій регіону постійно удосконалює надання первинної медичної допомоги та медичного обслуговування населення.
Високопрофесійний лікарський колектив Сарненської центральної районної лікарні надає фахову, кваліфіковану медичну допомогу населенню регіону за більшістю профілів та за високих рівнів складності.
І працюють тут привітні та душевні люди, які виконують нелегку, але дуже необхідну роботу. Вони і є першим форпостом у протидії онкологічній захворюваності та керуванні місцевою онкологічною ситуацією.
Саме сюди і прибула бригада наших профільних фахівців у складі:
– Курушиної Лілії Георгівни, медичного директора обласного протипухлинного центру з хірургічної роботи, лікаря хірурга-онколога;
– Михайловського Сергія Миколайовича, заступника медичного директора, лікаря хірурга-онколога;
– Орешко Світлани Олегівни, лікаря гінеколога-онколога, завідувачки гінекологічним відділенням центру;
– Борисовця Андрія Вікторовичовича, лікаря хірурга-онколога, мамолога центру.
Сумісно з фахівцями сімейної медицини, наші лікарі-консультанти провели огляд 63 мешканців сарненської громади, яких було скеровано на консультативний прийом.
Для 29 хворих з підозрами на злоякісні новоутворення дано рекомендації щодо поглиблених дообстежень, додаткових методів діагностики та проведення повторних оглядів на базі Рівненського обласного протипухлинного центру.
Також ряду пацієнтів рекомендовано звернутися до сімейних лікарів задля оздоровлення хронічної супутньої патології та обстежень по місцю проживання.
Знову наші фахівці-онкологи були позитивно вражені, що до них на прийом звернулися пацієнти, які більше 5-7 років тому лікувалися у цих же лікарів і виконують їх рекомендації.
Також відбулася продуктивна нарада фахівців Рівненського обласного протипухлинного центру з адміністрацією та представниками лікарського колективу Сарненської центральної районної лікарні. На нараді було розглянуто та проаналізовано стан надання вторинної медичної допомоги в регіоні, сучасний стан та можливості третинної високоспеціалізованої онкологічної допомоги і шляхи подальшого покращення співпраці на засадах кластерності.
Щодо проведення наукового семінару, то тут сталася доволі таки ординарна ситуація, як для нашого буремного і неспокійного часу.
Оголосили “повітряну тривогу” і нашим фахівцям довелося проводити семінар для сімейних лікарів в укритті.
Проте, це не завадило продемонструвати обом сторонам щирість та відкритість у подальшому вдосконаленні співпраці і поділитися досвідом у питаннях надання онкологічної допомоги в регіоні та області.
Дякуємо Вам, колеги, та сподіваємось на продовження міцних колегіальних і дружніх взаємин.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

По-різному горять свічки життя: Одна – лиш мерехтить, друга –

читати більше »

Тризуб – це відголос історії нашої нації, який об’єднує в собі дух українського народу, підкреслює незалежність і волелюбство, уособлює нашу єдність!

Він був і назавжди залишиться символом суверенної незалежної Української держави!

читати більше »

Адміністрація та колектив КНП “Сарненська ЦРЛ” висловлює щирі співчуття старшій медичній сестри ( операційній) хірургічного відділення ОМЕЛЬЧУК Тамарі Володимирівні з приводу раптової смерті чоловіка Геннадія.

Нехай Господь допоможе пережити ці важки,скорботні часи.

читати більше »