Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

Догоріла свічка життя 21.12.2023 р Слободянюка Василя Пилиповича.

 

 Народився 22.11.1938 в с. Круголи Шумського району Тернопільської обл. Закінчив Тернопільський медичний інститут. В Сарненську ЦРЛ прийшов на посаду лікаря –травматолога з 01.04.1973р. З 1980 року завідувач травматологічного відділення. На протязі 36 років очолював травматологічну службу. Лікар вищої категорії. Василь Пилипович поєднував практичну роботу з громадською діяльністю. Більше 15 років був головою районної Ради профспілки медичних працівників. Був тричі депутатом різних рівнів: міської, обласної, Сарненської районної Ради. Доброзичливий, чуйний до хворих. Користувався заслуженим авторитетом серед колег та жителів району. З 2016р по 2020р працював лікарем ординатором -травматологом. З 2020р пішов на заслужений відпочинок. Згодом продовжив свою діяльність працювати лікарем травматологом в Степанській РЛ. Творив, працював і залишив цей світ на робочому місці.
Спочивайте там де Вам визначив Господь БОГ. Адміністрація та трудовий колектив КНП «Сарненська ЦРЛ» в глибокій жалобі і щиро співчувають доньки лікарю-кардіологу Світлани Василівни та внучки Лізи з приводу смерті Василя Пилиповича. Пам’ятаємо! Шануємо!
Дякуємо за професіоналізм!

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

По-різному горять свічки життя: Одна – лиш мерехтить, друга –

читати більше »

Тризуб – це відголос історії нашої нації, який об’єднує в собі дух українського народу, підкреслює незалежність і волелюбство, уособлює нашу єдність!

Він був і назавжди залишиться символом суверенної незалежної Української держави!

читати більше »

Адміністрація та колектив КНП “Сарненська ЦРЛ” висловлює щирі співчуття старшій медичній сестри ( операційній) хірургічного відділення ОМЕЛЬЧУК Тамарі Володимирівні з приводу раптової смерті чоловіка Геннадія.

Нехай Господь допоможе пережити ці важки,скорботні часи.

читати більше »