Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

7 лютого 2024 року працівниками навчального центру при ДСНС в закладі охорони здоров’я КНП «Сарненська ЦРЛ» СМР було проведено групове навчання з персоналом лікарні

, а саме із завідуючими відділень та старшими медсестрами з питань протипожежної безпеки з урахуванням фаху працівників, специфіки і пожежонебезпечних особливостей закладів охорони здоров’я, пожежної небезпеки речовин і матеріалів, що застосовуються в ЗОЗ та інших чинників, які впливають на стан пожежної безпеки закладу. А також було проведено навчання з мінної безпеки, яке є вкрай необхідним зважаючи на близьке розташування району до кордону.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

По-різному горять свічки життя: Одна – лиш мерехтить, друга –

читати більше »

Тризуб – це відголос історії нашої нації, який об’єднує в собі дух українського народу, підкреслює незалежність і волелюбство, уособлює нашу єдність!

Він був і назавжди залишиться символом суверенної незалежної Української держави!

читати більше »

Адміністрація та колектив КНП “Сарненська ЦРЛ” висловлює щирі співчуття старшій медичній сестри ( операційній) хірургічного відділення ОМЕЛЬЧУК Тамарі Володимирівні з приводу раптової смерті чоловіка Геннадія.

Нехай Господь допоможе пережити ці важки,скорботні часи.

читати більше »