Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Обмін практичним досвідом між медичними закладами сприяє покращенню надання медичної допомоги.

ОБМІН ПРАКТИЧНИМ ДОСВІДОМ МІЖ МЕДЗАКЛАДАМИ сприяє покращенню надання меддопомоги
Старші медичні сестри КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» РОР Світлана Гапонюк та Ірина Ганська провели заняття для медичних сестер КНП “Сарненська ЦРЛ” Сарненської міської ради за ініціативи головної медичної сестри Світлани Зеленовської.
Під час заходу медперсонал Рівненської обласної дитячої лікарні поділився своїм досвідом з таких тем: гігієна рук – основа інфекційної безпеки, методичні рекомендації та труднощі, які виникають під час встановлення та догляду за периферичними катетерами, поводження з медичними відходами.
– Участь у практичному навчанні взяли 46 медичних працівників нашого закладу, – зазначає Світлана Зеленовська. – Захід викликав великий інтерес, адже проходив у формі змістовного діалогу. Наші працівники дуже задоволені. Колеги з РОДЛ поділилися своїм досвідом та знаннями з нами, а це запорука успіху у наданні якісних медичних послуг.
Окремо хочемо подякувати Асоціації сестер медичних Рівненської області в особі її голови Людмили Романішиної-Лановської Можна добавити, за організацію заходу, організацію виїзду тренерів в районних заклад, що дало змогу охопити більшу кількість працівників, за чудову наочну можливість – придбання муляжа (тренувальної руки) для відпрацювання навиків постановки периферичних катетерів. Цей муляж буде використовуватися для проведення подібних занять і в інших закладах охорони здоров’я Рівненщини.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини