Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

При інфаркті у Сарнах можна отримати безоплатну медичну допомогу

🏥Сарненська районна лікарня надає безоплатну допомогу при інфаркті міокарда. Для пацієнтів не потрібне направлення від лікаря або декларація. 🚑Адже це невідкладний стан, і людину доставлять у заклад бригада екстреної медичної допомоги. Медична допомога також безоплатна при зверненні.
☝️ Лікування та послуги оплачує Національна служба здоров’я України (НСЗУ) за гроші з держбюджету. Зокрема, НСЗУ сплачує лікарні понад 25 тисяч гривень за надання медичної допомоги пацієнту при гострому інфаркті міокарда без проведення стентування, зі стентуванням — майже 44 тисячі гривень. Про це повідомляють Інформаційне онлайн-видання ВІКНА з посиланням на НСЗУ.
💬“Якщо ви помітили один із таких симптомів, як стискаючий та тривалий біль за грудниною, який поширюється у ліве плече, ліву руку, нижню щелепу, пришвидшення пульсу, нестабільність артеріального тиску, слабкість та відчуття страху, потрібно негайно викликати швидку допомогу. Вона доправить пацієнта до медзакладу, який має відповідний договір з НСЗУ. Чим швидше пацієнт отримає необхідну допомогу, тим вищі шанси на одужання і повернення до повноцінного життя”, — пояснила директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Тетяна Кудик.
В області, окрім Сарненської райлікарні, безоплатну допомогу при інфаркті також надають у Рівненській обласній та міській лікарнях. Вони уклали відповідні договори з НСЗУ.

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини