Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Щирі вітання всім!

Завдячуючи нашим військовим : ми маємо мирне небо над головою, за що низький їм уклін . І це дає можливість нам працювати і удосконалюватись . Враховуючи побажання наших маленьких пацієнтів та їх батьків, віднедавна групою дитячих лікарів : завідувача отоларингологічного відділення Руслани Іванівни Іванюк , Галини Миколаївни Миколайчик та Оксани Михайлівни Петруняк та лікаря анестезіолога дитячого Сидорчук Ольги Петрівни проведено ряд операцій по видаленню аденоїдних вегетацій під загальним знеболенням. Для проведення таких операцій лікарями попередньо отримано сертифікати дитячих спеціалістів. Для виконання даної операції на відділення отоларингології придбано новий апарат ШВЛ для проведення загального знеболення .
Мета даної операції – подарувати дитині вільне дихання , позбавити маленьких пацієнтів частих головних болей , відновити слух діткам.Тому ,шановні батьки, якщо ви помітили такі симптоми у дитини , зверніться до отоларинголога.
Для попереднього запису на проведення аденоїдектомії потрібно мати направлення від сімейного лікаря на консультацію до отоларинголога дитячого і звернутись до вище перерахованих лікарів.
Аденоїдектомію ,як послугу пацієнтам, що задекларовані у сімейного лікаря, надаємо безоплатно .

Поділитись:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on print
Роздрукувати сторінку

Останні новини