Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комунальне некомерційне підприємство "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської міської ради

Відділення екстреної медичної допомоги (приймальне відділення)

Сарненська ЦРЛ була заснована в 1944р. До 1964 року прийом хвори: в діючих відділеннях лікарні здійснювався черговою медсестрою відповідного відділення. В 1964р. на базі відділення швидкої допомоги було відкрито приймальний покій, де працювали 4 медсестри: Музика Раїса Степанівна, Бортнік Ганна Іванівна, Бабич Ніна Дмитрівна, Скибан Людмила Василівна. Вони працювали під керівництвом зав.від. швидкої допомоги Співакова Іллі Кузьмича.


В 1974році приймальний покій було переведено в 2-х кімнатне приміщення хірургічного корпусу на першому поверсі. В одній кімнаті проводився прийом хворих у відділення, в другій обладнано санпропускник ванною. Було створено штат мед.працівників приймального покою в кількості 9 чол.: Макавчук Галина Степанівна, Шапірко Галина Іванівна. Бондаренко Людмила Миколаївна, Івашина Євдокія Іванівна. В цей час завідуючими відділення були : Кондакова Євгенія Марківна . Олійник Людмила Іванівна, Власов Микола Васильович.


В 1987 році на базі дитячого відділення було створено приймальне відділення, яке працює і по даний час. В цей період відділення очолювали лікарі Сасс Людмила Костянтинівна, Файфура Марія Семенівна.

Відділення очолює Волошина Анна Анатоліївна. Закінчила Буковинську державну медичну академію “Лікувальна справа” в 1999р. Стаж роботи за фахом 19років, загальний стаж роботи 26 років.


З часом прийшли нові медсестри: Тріщук Юлія Володимирівна, Зембіцька Наталія Павлівна, Жучення Неля Юріївна, Мишкова Лариса Василівна, Прокоф’єва Юлія Валеріївна.

З 15 листопада 2021 року, у зв’язку з реконструкцією, приймальне відділення перепрофільовано у Відділення екстреної медичної допомоги (приймальне відділення).

 

в.о. завідувача відділення  Волошина Анна Анатоліївна


Приміщення приймального відділення розміщене на першому поверсі. Площа його становить 220кв.м.

 


Адреса: вул. Я. Мудрого,3

тел. роб.: (03655) 3-36-14

  ЛАБОРАНТИ 

відділення екстреної медичної допомоги працюють ЦІЛОДОБОВО!

 

 

 

     Лікарі з ультразвукової діагностики

Графік роботи з 8.00 до 17.00 год.

Поділитись:

Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype
Share on print
Роздрукувати

Публічна інформація та оголошення:

ГРАФІК прийому громадян з особистих питань в департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації на 2022 рік Директор департаменту Вівсянник Олег

Ознайомитись »