Реквізити для добровільного внеску (За різними напрямами) UA713052990000026000000704989 в АТ КБ “Приватбанк”

Комісія по медичним оглядам

Медичні огляди

В поліклініці КНП «Сарненська ЦРЛ» працює медична комісія, яка проводить:

І. Медичний огляд водія Ф 140/о

По проведенню попередніх (періодичних) медичних оглядів кандидатів у водії (водіїв) транспортних засобів

Періодичному медичному огляду підлягають водії транспортних засобів незалежно від його категорії для підтвердження права на керування транспортним засобом.

Водії, які виконують роботи з перевезення пасажирів і вантажів, повинні щорічно проходити періодичний медогляд, а також щозмінні перед рейсові та після рейсові медогляди.


При цьому перевізниками вважаються як підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, так і фізичні особи – підприємці, які здійснюють перевезення пасажирів і вантажів.

За результатами проведення попереднього, періодичного та позачергового медоглядів видається Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом Форма № 083/о (далі – Медична довідка) за формою, наведеною в додатку 1 до Положення № 65/80. У ній проставляються відмітки про придатність і обмеження щодо категорії транспортних засобів.


Перелік необхідних документів, які необхідно надати для проходження медичної комісії

  • паспорт
  • 2 фотокартки розміром 3х4
  • амбулаторна картка
  • квитанцію (чек) про оплату послуг за проведення медичної комісії по огляду водіїв

У водійську комісію входять фахівці: терапевт (голова комісії), невропатолог, отоларинголог, офтальмолог, хірург.

В окремих випадках для уточнення діагнозу спеціалістами медичної комісії особі призначаються індивідуальні додаткові обстеження. При проведенні медичного огляду враховуються результати обов’язкового профілактичного наркологічного огляду особи та дані щодо перебування її на психіатричному обліку за місцем проживання.


Водійська комісія керується медичними протипоказаннями, затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24 грудня 1999 року № 299, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 січня 2000 року за № 31/4252 «Перелік захворювань і вад, при яких особа не може бути допущена до керування відповідними транспортними засобами».


Порядок проходження водійської комісії. Пройти огляд нарколога та психіатра – за місцем реєстрації. Пройти загальний огляд фахівцями медичної комісії, а також лабораторні та інструментальні дослідження. Оплатити, оформити довідку, розписатися в журналі реєстрації документів. Довідку підписує голова лікарської комісії. Проставляється печатка медичного закладу.


Попередній (періодичний) огляд не проводиться медичною комісією у разі:

  • наявності в обстежуваної особи гострого захворювання або загострення хронічного неінфекційного захворювання;
  • наявності в обстежуваної особи інфекційного захворювання в заразному періоді;
  • перебування обстежуваної особи у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Довідки за телефоном (03655) 3-36-76  , 097 575 86 64 реєстратура


 

Поділитись:

Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype
Share on print
Роздрукувати

Публічна інформація та оголошення:

ГРАФІК прийому громадян з особистих питань в департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації на 2022 рік Директор департаменту Вівсянник Олег

Ознайомитись »